Home & Horeca Facebook

Textil

Každý den jako v lázních. Stačí k tomu chvíle klidu, příjemná atmosféra a kvalitní ručník. Nebo rovnou osuška. Základem je pořádný materiál. Ideálně přírodní jako je bavlna. Ta nezpůsobuje podráždění a zvládne i vyšší teploty během praní a sušení. Proto využíváme ta nejlepší vlákna z prověřených...celý popis

Meridyen

Ať už jednoduché nebo okázalé, vždy pohodlné.

Meridyen Tekstil byla založena roku 1995 za jediným učelem – splnění textilních požadavků nejen hotelů a restaurací, ale i vojenských zařízení a nemocnic.  Od jejího založení byla současně designérem i výrobcem pro mnoho lokálních i mezinárodních projektů.

Díky širokému sortimentu výrobků, včetně, ale bez omezení na záclony, postele, ručníky, přehozy, ubrusy a čalouněnou látku dělá Meridyen Tekstil ze všech míst domov.Každý den jako v lázních. Stačí k tomu chvíle klidu, příjemná atmosféra a kvalitní ručník. Nebo rovnou osuška. Základem je pořádný materiál. Ideálně přírodní jako je bavlna. Ta nezpůsobuje podráždění a zvládne i vyšší teploty během praní a sušení. Proto využíváme ta nejlepší vlákna z prověřených zdrojů, které zaručují prvotřídní kvalitu. Celou nabídku ručníků, které máme skladem najdete na našem e-shopu s ručníky a osuškami s dodáním do 2 dnů.

Na e-shopu najdete:

  1. Ručníky
  2. Osušky
  3. Koupelnové předložky 

Ručníky na míru

Nenalezli jste v našem e-shopu zboží, které požadujete? Pak nezoufejte, máme pro Vás individuální velkoobchodní řešení! Zašlete nám emailem nezávaznou poptávku, my se na ni pokusíme reagovat vhodnou nabídkou doplněnou o cenovou kalkulaci. Do nezávazné poptávky nezapomeňte uvést druh zboží, kvalitu, barevné odstíny, gramáž, jeho počet a případně i maximální cenu, za kterou jste ochotni nakupovat.

Protože se specializujeme především na výrobu a dovoz kvalitního froté textilu z Turecka, jsme schopni v případě potřeb reagovat na Vaši poptávku zakázkovou výrobou. Zásilku froté textilu vyrobeného na zakázku dokážeme dopravit do Vaší prodejny/skladu během 2 měsíců od závazného objednání. Podmínkou pro uvedenou formu spolupráce je poptávka na více než 1000 kusů zboží + složení 70% výrobní zálohy. Čím více zboží si necháte vyrobit, tím levněji ho získáte. Zpracování poptávky na více než 1000 kusů zboží nám nečiní žádný problém a lhůty dodání zůstávají stejné.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás