Home & Horeca Facebook

Nábytek

Nábytek nejen pro restaurace, kavárny, jídelny, který je odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům nebo ekologickým látkám. Každou jednotku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez...celý popis

Nábytek nejen pro restaurace, kavárny, jídelny, který je odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům nebo ekologickým látkám. Každou jednotku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny židlí.

Důvody si pořídit nábytek od nás

Dokážeme vyrobit a dovézt jakékoliv množství nábytku přímo k vám domů nebo do firmy a to do 45 dnů. Není to skvělé?

Design nábytku

Víme, že nestačí, aby se na jídelních židlích dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. 

Jinak naš nábytek má správné proporce a rozměry, aby byl pohodlný pro vaše hosty. I když se jim zlíbí posedět si trochu déle. Na to, jak se vyrábí naš nábytek, můžete kouknout ve videu na blogu.

Záruka na nábytek

Poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na dřevěné konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené modely jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.

Další možnosti

Pokud zde nenaleznete nábytek, který by vás zaujal nebo který hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. 

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás