Home & Horeca Facebook

Jídelní židličky

Jídelní židličky pro miminko, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou Jídelní židličku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných eko-látek bez...celý popis

  • Zkuste daný produkt u nás v showroomuVystaveno

    Zkuste daný produkt u nás v showroomu

Jídelní židličky pro miminko, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou Jídelní židličku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných eko-látek bez navýšení ceny dřevěných židlí.

Víme, že nestačí, aby se na jídelních židlíčkách dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. Jinak naše židle mají správné proporce a rozměry, aby byly pohodlné pro vaše ty nejmenší hosty. I když se jim zlíbí posedět si trochu déle. Na to, jak se vyrábí naše židle, můžete kouknout ve videu na blogu.

Poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na dřevěné konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené židle jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.


Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás