Home & Horeca Facebook

Nástěnné panely

Nástěnné panely, které určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Panely nabízíme v široké škále materiálu, vzorů a barev, takže si určitě vyberete takové, které budou vaší kuchyni opravdu slušet.  Velmi populární jsou dřevěné lamelové obklady, ale perfektním řešením mohou být také MSD obkladové...celý popis

Nástěnné panely, které určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Panely nabízíme v široké škále materiálu, vzorů a barev, takže si určitě vyberete takové, které budou vaší kuchyni opravdu slušet.  Velmi populární jsou dřevěné lamelové obklady, ale perfektním řešením mohou být také MSD obkladové panely na stěnu.

Přírodní nástěnné dřevěné obklady

Moderní dřevěné obklady vzdávají čest přírodě. Návrháři se snaží o maximální využití dekorativních vlastností dřeva a upouštějí od další ozdobných prvků. Ke konečné úpravě dřeva se často používají oleje nebo mořidla, které zdůrazňují barvu a kresbu dřeva. Módní je také bílení dřeva ve skandinávském stylu, což projasňuje interiér. Pro konečnou úpravu stěn interiéru se často používají také dýhované panely, zejména takové, které prezentují originální letokruhy dřeva. Samotná kresba dřeva, například ořechu nebo mahagonu, je velmi dekorativní.

MSD panely na stěny

MSD panely na stěnu jsou zhotoveny z polyesterové pryskyřice se skelným vláknem a přírodního barviva, které chrání materiál před vlhkosti a znečištěním. MSD panely jsou dodatečnou tepelnou izolací a tlumí hluk zvenku a zevnitř. 

Díky pestré nabídce vzoru jsou MSD panely velmi univerzální. Můžete s nimi vyzdobit jak moderní, tak klasický interiér. Snadno se čistí a chrání zeď před znečištěním. Hlavní předností obkladových panelů je rychlá, čistá montáž. Dekorační desky jsou stálobarevné, pevné a odolné.

Dekorační rolové výrobky z betonu

Originální dekorace jsou také rolové výrobky z betonu. Daný druh nástěnné dekorace pomáhá dosáhnout populárního průmyslového vzhledu uvnitř vašeho interiéru. Tento materiál je také skutečný oko-lov, když se používá na nábytek nebo dveře. Dodává se v hladkém provedení, stejně jako ve třech různých typech vzorů. Tento materiál pochází z desek o rozměrech 3000x1000 mm o tloušťce 2-3 mm. Ruční výrobní proces vždy znamená, že každý list je zvláště jedinečný. Je vhodný pro použití pro exteriér - s příslušnou povrchovou úpravou.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás