Home & Horeca Facebook

Umělý kámen a umělé dřevo

Nástěnné panely, které určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Panely nabízíme v široké škále materiálu, vzorů a barev, takže si určitě vyberete takové, které budou vaší kuchyni opravdu slušet. Velmi populární jsou dřevěné lamelové obklady, ale perfektním řešením mohou být také MSD obkladové panely na...celý popis

Nástěnné panely, které určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Panely nabízíme v široké škále materiálu, vzorů a barev, takže si určitě vyberete takové, které budou vaší kuchyni opravdu slušet. Velmi populární jsou dřevěné lamelové obklady, ale perfektním řešením mohou být také MSD obkladové panely na stěnu. MSD panely na stěnu jsou zhotoveny z polyesterové pryskyřice se skelným vláknem a přírodního barviva, které chrání materiál před vlhkosti a znečištěním. MSD panely jsou dodatečnou tepelnou izolací a tlumí hluk zvenku a zevnitř.
Díky pestré nabídce vzoru jsou MSD panely velmi univerzální. Můžete s nimi vyzdobit jak moderní, tak klasický interiér. Snadno se čistí a chrání zeď před znečištěním. Hlavní předností obkladových panelů je rychlá, čistá montáž. Dekorační desky jsou stálobarevné, pevné a odolné.

Stones Like Stones

Stones like Stones je specialista na individuální design interiéru. Již více než 20 let nabízí inteligentní řešení pro zdi, stropy a mnoho dalšího. Ať už se jedná o obytné oblasti nebo komerční objekty – nabízí nepřeberné množství designových variant.

Nástěnné panely, které určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Stones Like Stones nabízí panely v široké škále materiálu, vzorů a barev, takže si určitě vyberete takové, které budou vaší kuchyni opravdu slušet. Velmi populární jsou dřevěné lamelové obklady, ale perfektním řešením mohou být také MSD obkladové panely na stěnu.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás