Home & Horeca Facebook

Postele a matrace

Široký sortiment matrací rozličných druhů i materiálového složení uspokojí každého zájemce. Nabízíme pružinové a taštičkové matrace, stejně jako matrace latexové. Řada matrací obsahuje přírodní materiály jako např. ovčí vlnu či vlákna bambusu nebo aloe, které jim dodávají specifické vlastnosti. Naleznete u...celý popis

Široký sortiment matrací rozličných druhů i materiálového složení uspokojí každého zájemce. Nabízíme pružinové a taštičkové matrace, stejně jako matrace latexové. Řada matrací obsahuje přírodní materiály jako např. ovčí vlnu či vlákna bambusu nebo aloe, které jim dodávají specifické vlastnosti. Naleznete u nás levné matrace stejně jako luxusní matrace pro náročné. Vždy klademe důraz na kvalitu a současně i nejlepší cenu na trhu.

Kvalitní postele, které nevržou

Kvalita a přírodní materiály do vaší ložnice. Dvoulůžkové postele vyrábíme s konstrukcí z kovu o síle 4 cm s doživotní zárukou. V nabídce velké množství barevných variant.

Záruka na nábytek

Poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na dřevěné konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené modely jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.

Další možnosti

Pokud zde nenaleznete postele, který by vás zaujal nebo který hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. 

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás