Home & Horeca Facebook

Pohovky

Pohovky a gauče pro restaurace, kavárny, jídelny a domov, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou pohovku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných...celý popis

Pohovky a gauče pro restaurace, kavárny, jídelny a domov, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám.

Každou pohovku je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny za pohovku. Díky tomu, že pracujeme bez zprostředkovatelů, vyrábíme a dodáváme jakékoliv množství sedaček přímo k vám domů nebo do firmy a to do 60 dnů. Není to skvělé?

Víme, že nestačí, aby se na pohovkách dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. Jinak naše pohovky mají správné proporce a rozměry, aby byly pohodlné pro vaše hosty. I když se jim zlíbí posedět si trochu déle. 

Poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na dřevěné konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené pohovky jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.

Pokud zde nenaleznete pohovku, která by vás zaujala nebo kterou hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného konferenční stolku k pohovce.

Nevíte, kterou vybrát a jak na to? Můžete přečíst na našem blogu v článku "Jak vybrat pohovku, 7 tipů".

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás