Home & Horeca Facebook

Překližkové židle

Překližkové židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou překližkovou židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny...celý popis

Překližkové židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou překližkovou židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny dřevěných židlí.

Židle z překližky dodá vašemu interiéru eleganci robustnost i praktičnost. Poskytne pozitivní emoce při sezení nebo jemom při pohledu na ni.

Víme, že nestačí, aby se na jídelních židlích dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. Jinak naše židle mají správné proporce a rozměry, aby byly pohodlné pro vaše hosty. I když se jim zlíbí posedět si trochu déle.

Díky tomu, že pracujeme bez zprostředkovatelů, vyrábíme a dodáváme jakékoliv množství židlí přímo k vám domů nebo do firmy a to do 45 dnů. Není to skvělé?

Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené židle jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií dle certifikace LGA Qualitest GmbH Furniture Test Institute a testů DIN EN 1728, DIN EN 13 761.

Pokud zde nenaleznete židli, která by vás zaujala nebo kterou hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného stolu k židlím.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás