Home & Horeca Facebook

Zahradní židle

Zahradní židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou zahradní židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny zahradních...celý popis

Zahradní židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům a ekologickým látkám. Každou zahradní židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy moření dřeva, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny zahradních židlí.

Díky tomu, že pracujeme bez zprostředkovatelů, vyrábíme a dodáváme jakékoliv množství židlí přímo k vám domů nebo do firmy a to do 45 dnů. Není to skvělé?

Pokud je na čase, abyste si koupili nové zahradní židle či novou zahradní lavici, zavítejte do Home & Horeca. Víme, že nestačí, aby se na zahradních židlích dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. Jinak naše židle mají správné proporce a rozměry, aby byly pohodlné jak pro vás, tak i pro vaše hosty.

Poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené židle jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.

Pokud zde nenaleznete židli, která by vás zaujala nebo kterou hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného stolu k židlím.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás