Home & Horeca Facebook

Plastové židle

Plastové židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům. Každou plastovou židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy plastu, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny židlí. Díky tomu, že pracujeme bez...celý popis

Plastové židle, které jsou odolní díky své pevné konstrukce, kvalitním materiálům. Každou plastovou židli je možný přizpůsobit podle vašeho přání, včetně možnosti výběru barvy plastu, kovu a výběru čalounění z více než 300 variant odolných látek bez navýšení ceny židlí.

Díky tomu, že pracujeme bez zprostředkovatelů, vyrábíme a dodáváme jakékoliv množství židlí přímo k vám domů nebo do firmy a to do 45 dnů. Není to skvělé?

Víme, že nestačí, aby se na plastových židlích dobře sedělo, musejí také dobře vypadat. Proto nabízíme možnost přizpůsobení dle vašeho designu a požadavků. Jinak naše židle mají správné proporce a rozměry, aby byly pohodlné pro vaše hosty. I když se jim zlíbí posedět si trochu déle. Na to, jak se vyrábí naše židle, můžete kouknout ve videu na blogu.

Poskytujeme prodlouženou záruku na plastové konstrukce. Jsme s úsměvem k dispozici ve dne i v noci. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

Všechny uvedené židle jsou otestované a vhodné pro gastronomické provozy a splňují požadavky na odolnost a bezpečnost stanovených Evropskou unií.

Pokud zde nenaleznete plastovou židli, která by vás zaujala nebo kterou hledáte, tak nás neváhejte kontaktovat, v našem sortimentu je ještě celá řada dalších modelů. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného stolu k židlím.

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás