Home & Horeca Facebook

Podlahy

Najděte vlastní podlahu na Podlahy Havwoods. Výběr ze široké škály dřevěných podlah, vinylových podlah a koberců jak pro kancelář, tak i domov.

Velké sklady mnoha výrobků uvedených na tomto webu jsou drženy k okamžitému dodání, zatímco zakázkové objednávky mohou být splněny za necelé dva týdny. K dispozici je vždy služba rychlého doručování, případně zásoby mohou být vyhrazeny až na tři měsíce (nebo delší po dohodě), aby byla zaručena dodávka, a to v případě potřeby.

Servis a garance portálu podlahy Havwoods

Díky službám architektů a designerů se znalostí všech běžných standardů pro hotely a restaurace Vám tento portál dokáže ušetřit spoustu práce a starostí při zařizování, renovacích i obnově vybavení.

Vždy může zaručit rychlost dodání v té nejlepší kvalitě, exkluzivitu spolupráce a služby přizpůsobené tomu, co právě potřebujete. Řídí se standardy, které jsou pro nás neodmyslitelně spojené s podnikáním v oboru: Vždy dodržuje dohody a termíny. Vše dodává včas.

Dodavatelé podlah

Kvalita prodávaného zboží záleží z velké míry na úrovni jejich výroby. Proto si dodavatele vybírají opravdu s velkou pečlivostí, abychom zákazníkům nabídli za atraktivní ceny zboží, kterému mohou věřit. Testy kvality neprovádí nejen interně, ale spolupracuje i s firmami, které se kvalitou zboží obecně zabývají. 


Havwoods

Společnost Havwoods, která byla založena v roce 1975, se zavázala ke kvalitě, odbornosti a službám, což z nás dělá přední britskou firmu dodávající podlahy architektům, specifikům a jednotlivcům po celém světě.

Havwoods - známe dřevo, které funguje.

Podlahy

Máte zájem o naše výrobky výše? Kontaktujte nás