Home & Horeca Facebook

Naši dodavatelé

 • Sandalyeci

  Společnost SANDALYECI, která působí ve výrobním závodě o ploše 25000 čtverečních metrů je globálním výrobcem nábytku pro pohostinství. SANDALYECI při výrobě kombinuje užití špičkových technologíí s odbornou řemeslnou praxí, díky tomu vytváří odolné dřevěné a kovové židle, stoly, kabiny a jakýkoli druh zakázkového nábytku bez jakýchkoli kompromisů. Společnost SANDALYECI, sídlící v tureckém Izmiru prodává celosvětově prostřednictvím mnoha poboček a nabízí vice než tisíc modelů nábytku a neomezené možnosti přizpůsobení. Tímto poskytuje nekonečné řešení celosvětových franšíz a pohostinských řetězců.

  SANDALYECI udržuje svou trvanlivost díky speciálně vyvinutému “Integrovanému mechanismu Gridlock” (IGM) používanému při výrobě odolných a komerčně dostupných nábytkových předmětů zaměřených na pohostinský průmysl.

  Světové pobočky: Dubai | Washington, D.C. | Toronto | | Prague | Odessa | Frankfurt | St. Petersburg | Amsterdam | Almaty | Astana

  Navštivte stránky
 • Plycollection

  Plycollection kombinuje zkušenosti a schopnosti největších lotyšských výrobců nábytku s moderním a světově proslulým designem. Inovativní vývojový proces má za následek sbírku unikátních tvarovaných židlí z překližky, které se budou hodit kamkoliv - jak pro domova a kanceláře, tak i pro veřejné prostory. Pomocí jedinečné technologie pro lisování překližky, vysoce kvalifikované pracovní síly a kvalitních materiálů Plycollection nabízí zákazníkům po celém světě moderní vysoce kvalitní designové židle.
  Navštivte stránky
 • Belakos Flooring

  Od roku 1960 mění naše výrobky obývací pokoje v Nizozemsku i mnohem dále do stylových a pohodlných domovů pro naše klienty. Protože přesně toho chceme dosáhnout: pohodlí a pocit vracení se domů pro kazdého zákazníka, který si koupí naše produkty.


  Takže jak to děláme?
  Naši zaměstnanci bez ustání hledají nejnovější barvy a vzory a podlahové materiály nejvyšší kvality. Jakožto velkoobchod máme rešení, která splní jakékoli požadavky na vybavení. S našimi třemi základními typy podlah jsme vždy schopni najít to pravé pro všechny klienty.

  • vkusné a teplé koberce
  • luxusní a snadno udržovatelné LVT;
  • praktický a cenově atraktivní vinyl

  Proč Belakos?
  Začali jsme jako továrna na výrobu koberců. Díky tomu máme nepřeberné množštví znalosí a zkušeností příjde-li na složení a kvalitu podlahových krytin. Máme 56 letou zkušenost na trhu a přesně víme, co bude a co nebude fungovat. Pokud si vyberete Belakos, můžete se spolehnout na:

  • kvalitu
  • unikátní služby
  • upřímné rady
  • široký výběr
  • spolehlivého partnera
  Navštivte stránky
 • Istikbal

  Chcete, aby se Vaši hosté cítili jako doma?

  Istikbal je nejstarší a největší výrobce matrací v Turecku. Matrace vyrobené společností Istikbal jsou pokryté povlakem od firmy Boyteks, plněné pěnou od firmy Form Foam, pružiny a rámy od firmy Boycelik, všechny vyvinuté společností Istikbal – oddělení výzkumu a vývoje s garancí kvality Istikbal. Využijte širokého výběru snadno čistících produktů speciálně navržených pro hotely s antibakteriální funkcí a sníženou hořlavostí. Istikbal věnuje zvláštní pozornost tomu, aby matrace zachovala svou původní podobu po mnoho let pomocí jejich pružinové technologie. Tím zajistíte hostům tu nejvyšší kvalitu spánku.

  Navštivte stránky
 • Stones Like Stones

  Vítejte u Stones like Stones,
  Odborníků v návrzích a realizování řešení místností se stěnovými panely.

  Již více než 17 let nabízíme inteligentní řešení pro zdi, stropy a mnoho dalšího.

  Ať už se jedná o obytné oblasti nebo komerční objekty – naše nabídka nabízí nepřeberné množství designových možností.

  Rozsah se pohybuje od klasického až po středozemní.


  Navštivte stránky
 • Meridyen

  Ať už jednoduché nebo okázalé, vždy pohodlné.

  Meridyen Tekstil byla založena roku 1995 za jediným učelem – splnění textilních požadavků nejen hotelů a restaurací, ale i vojenských zařízení a nemocnic.  Od jejího založení byla současně designérem i výrobcem pro mnoho lokálních i mezinárodních projektů.

  Meridyen Tekstil pevně drží krok s veškerým nejnovějším vývojem v oblasti výroby a designu po celém světě a neúnavně usiluje o to, aby svým zákazníkům vždy nabídl špičkovou kvalitu s optimální cenou.

  Meridyen Tekstil sjednotila výrobu a tkaní pod jednou střechou, takže vše může probíhat v souladu s její mentalitou bezpodmínečného uspokojení zákazníka a vyrábět produkty neomezeného výběru barev a tkanin a vytvářet design v souladu s účelem a prostorem.

  Díky širokému sortimentu výrobků, včetně, ale bez omezení na záclony, postele, ručníky, přehozy, ubrusy a čalouněnou látku dělá Meridyen Tekstil ze všech míst domov.


  Navštivte stránky
 • HAVWOODS — DŘEVĚNÉ PODLAHY

  Společnost Havwoods, která byla založena v roce 1975, se zavázala ke kvalitě, odbornosti a službám, což z nás dělá přední britskou firmu dodávající podlahy architektům, specifikům a jednotlivcům po celém světě.

  Zaměřujeme se téměř výlučně na dřevěné podlahy: konstruované a masivní dřevo pro podlahy, obklady a dokonce i truhlářské práce, ve všech situacích, v široké škále druhů a v jakékoli úpravě. Personál společnosti Havwoods osobně vybírá ty nejlepší výrobky od nejlepších výrobců po celém světě a výsledkem je vynikající portfolio a přes tisíc různých typů dřevěných podlah.

  Známí jako vůdci v našem oboru, a to jak technologicky, tak i esteticky, Havwoodové neustále zkoumají nové myšlenky a trendy. Právě toto hledání nových nápadů vedlo k zavedení kompozitních podlahových produktů a kolekcí jako například revoluční Fusion řada.

  Velké sklady mnoha výrobků uvedených na tomto webu jsou drženy k okamžitému dodání, zatímco zakázkové objednávky mohou být splněny za necelé dva týdny. K dispozici je vždy služba rychlého doručování, případně zásoby mohou být vyhrazeny až na tři měsíce (nebo delší po dohodě), aby byla zaručena dodávka, a to v případě potřeby. U větších projektů je k dispozici skladovací prostor, který umožňuje uskutečnení dodávek ve spravovatelných zásilkách podle plánu. Je to ale odbornost, která opravdu specifikuje společnost Havwoods. Nejen poznatky o výrobcích a způsoby jejich provádění, ale také jejich správná instalace, použití nejlepší metody upevnění a výrobků pro podložku a životní prostředí mají obrovský vliv na životnost samotné podlahy. Pokud potřebujete radu o nejlepší dřevěné podlaze pro váš projekt, nejlepší způsob instalace a nejlepší tým, který to udělá, zavolejte našemu partnerovi pro Českou Republiku - Home & Horeca.

  Havwoods - známe dřevo, které funguje.

  Navštivte stránky
 • Vondom (Vondom)

  Navštivte stránky